Elżbieta Polak

Elżbieta Polak
Elżbieta Polak | W mediach

W mediach

Marszałek gościem lubuskich mediów

Wtorek 05 Listopada 2013
image1

We wtorek, 5 listopada br., marszałek Elżbieta Polak była gościem programu "Region" emitowanego w TVP Gorzów (zobacz program ). Natomiast dzień wcześniej, 4 listopada marszałek można było zobaczyć w programie Lubuski Ring w RTV Lubuskiej (Zobacz program ).

Marszałek gościem Lubuskiego Ringu

Poniedziałek 28 Października 2013
image1

W poniedziałek, 28 października br., marszałek Elżbieta Polak była gościem programu Lubuski Ring w Regionalnej Telewizji Lubuskiej. Program poświęcony jest najważniejszym kwestiom związanym z naszym województwem.

Marszałek gościem programu Region w TVP Gorzów

Środa 23 Października 2013
image1

We wtorek, 22 października br. marszałek Elżbieta Polak była gościem programu "Region" emitowanego w TVP Gorzów. Rozmowa dotyczyła m.in. kopalni Gubin-Brody, otwarcia Ośrodka Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku oraz możliwości, jakie mają przed sobą lubuscy przedsiębiorcy w związku z nową perspektywą. Program do obejrzenia na stronie TVP Gorzów. - TUTAJ

Marszałek gościem TVP Gorzów

Wtorek 22 Października 2013
image1

Wybory w lubuskiej PO już za nami. Najważniejsze, to zjednoczyć teraz siły i pracować wspólnie dla dobra regionu. Więcej w programie TVP Gorzów "Karty na stół", którego marszałek Elżbieta Polak była gościem 22 października. Zapraszamy do oglądania!

czytaj więcej

Wideo Relacje

Rozwój dla przyszłości

Czwartek 13 Listopada 2014
więcej

Foto Relacje

Szpica NATO w Babimoście

Wtorek 09 Czerwca 2015
image1 więcej