Elżbieta Polak

Elżbieta Polak
Elżbieta Polak | Ankieta

Miasto Inicjatyw Obywatelskich

Drodzy Zielonogórzanie! Koleżanki i Koledzy członkowie organizacji pozarządowych!

Czwartek 09 Września 2010

Od 20 lat możemy sami decydować jak urządzić swój dom. Mamy prawo do rozwiązywania własnych spraw na własną odpowiedzialność. Funkcją państwa nie jest „zarządzanie”, lecz tworzenie stabilnych i bezpiecznych ram dla działalności osób, przedsiębiorstw czy grup obywatelskich. Państwo powinno zajmować się tylko tym, czym musi. To czym nie musi- powinno przekazać innym, którzy znacznie lepiej
i efektywniej to zrobią. Dlatego przywiązuję wielką wagę do współpracy z pozarządowymi organizacjami obywatelskimi, które są naturalnymi partnerami w rozwiązywaniu problemów lokalnych. Nie chodzi jednak jedynie o to, aby te organizacje wykonywały na zlecenie władz lokalnych niektóre z zadań o charakterze charytatywnym czy społecznym.

Ważne jest, aby społeczeństwo lokalne, zorganizowane w różnorodnych organizacjach, brało udział w wyznaczaniu celów rozwoju gminy i aktywnie współuczestniczyło w ich realizacji. Obecnie jestem radną Sejmiku Województwa Lubuskiego i od początku powstania samorządu terytorialnego poprzez swoją pracę zawodową i aktywność społeczną wspieram budowę i aktywność społeczną wspieram budowę społeczeństwa obywatelskiego. Chciałabym poznać Wasze inicjatywy obywatelskie, problemy i sprawy, które Waszym zdaniem są najważniejsze dla pomyślności wszystkich Zielonogórzan.
Uprzejmie proszę o wypełnienie załączonej ankiety, jestem też bardzo zainteresowana spotkaniem z Państwem. W tym celu proszę o kontakt pod numerem telefonu 693 404 385.

Zobacz wyniki ankiety.

Elżbieta Polak Radna Sejmiku Województwa Lubuskiego

Ankieta

Pola oznaczone * są wymagane.

w kratkach proszę wpisać cyfry wg własnej hierarchii ważności

Wideo Relacje

Rozwój dla przyszłości

Czwartek 13 Listopada 2014
więcej

Foto Relacje

Szpica NATO w Babimoście

Wtorek 09 Czerwca 2015
image1 więcej