Elżbieta Polak

Elżbieta Polak
Elżbieta Polak | Aktualności | Stal Gorzów dziękuje za wsparcie...

Aktualności

Stal Gorzów dziękuje za wsparcie w mistrzowskim sezonie

Poniedziałek 12 Grudnia 2016
image1

W poniedziałek 12 grudnia Marszałek Elżbieta Anna Polak spotkała się z prezesem Stali Gorzów Ireneuszem Maciejem Zmorą i dyrektor ds. administracyjno-handlowych Izabelą Stach. Marszałek i przedstawiciele klubu rozmawiali m.in. o możliwościach wsparcia żużlowych mistrzów Polski w sezonie 2017.

- Musimy zadbać o to, by sukces trwał. Mamy możliwości – mówiła Elżbieta Anna Polak. To np. promocja województwa lubuskiego poprzez sport. Joanna Malon, dyrektor Departamentu Przedsiębiorczości i Strategii Marki, wskazała, że klub może starać się o dofinansowanie w ramach otwartego konkursu na promocję województwa lubuskiego poprzez sport (w 2016 r. Stal Gorzów otrzymała z tego źródła wsparcie w wysokości 68 tys. zł). W 2017 r. w puli konkursowej będzie do rozdysponowania 200 tys. zł.

Marszałek Elżbieta Anna Polak, która na początku spotkania otrzymała od prezesa Ireneusza Macieja Zmory statuetkę z podziękowaniem za wsparcie w sezonie 2016, dodała, że jest zadowolona z promocji województwa przez Stal Gorzów.

Ireneusz Maciej Zmora opowiedział o zaangażowaniu Stali w piłkę ręczną. W tej chwili drużyna w żółto-niebieskich barwach jest beniaminkiem na zapleczu Superligi, a w 2019 r. chce powalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce (zbiega się to z planem wybudowania w Gorzowie hali sportowej).

starsze wiadomości

Wideo Relacje

Rozwój dla przyszłości

Czwartek 13 Listopada 2014
więcej

Foto Relacje

Szpica NATO w Babimoście

Wtorek 09 Czerwca 2015
image1 więcej